top of page

Ahoj, som tridsiatnička.🙋🏻‍♀️

Ahoj, som tridsiatnička. Extrémna kávopička, romantička, sentimentálny snílek, občas lenivá, občas príliš aktívna, chaotická, energická, dravá a sarkastická. Vybáčam z klasických stereotypov. Nespĺňam bežné predstavy o 30 ročnej žene a nehanbím sa za to.

Denník Tridsiatničky

Nemám manžela (zatiaľ), stroskotalo mi pár vzťahov, nemám dieťa, zrejme po ňom momentálne asi netúžim a je to tak v poriadku. Mám chlapa, ktorý mi ukazuje, ako má pravý vzťah vyzerať, že nemusím byť žienka domáca, že som krásna taká, aká som a že život môže byť zábava. Mám prácu, ktorá ma napĺňa. Priateľov, ktorí ma neoberajú o energiu ale dávajú mi ju plnými priehrštiami.

“Našla som samú seba. Našla som zmysel. Vážim si život.”

A tak som tu. Pre mňa a pre vás. Pre každú tridsiatničku, dvadsiatničku ale aj staršie ženy, ktoré žijú v predstave, že nič nedosiahli, že za nič nestoja alebo že si už nikdy nenájdu toho pravého. Nájdete!


Nájdite samé seba


Nájdete aj samé seba. Snáď aj s mojou pomocou a pomocou každej ženy, ktorá sa pridá do našej komunity. Pozývam vás do môjho sveta, v ktorom sa vám občas vyžalujem, občas pochválim, sem tam vás motivujem a snáď aj pobavím.

Comments


profilova foto_Michaela Recht.jpg

Vitajte!

Ste tu noví? Objavili ste ma náhodou? Prečítajte si viac

o mne, o mojom svete,

denníku tridsiatničky

a článkoch, ktoré s radosťou prinášam mojim čitateľom.

Aby vám
nič neuniklo.

Ďakujem za odber :)

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • Twitter
bottom of page