top of page

Vydávaš sa? Takto by mala vyzerať starostlivosť o pleť pred svadbou.

Pokiaľ ide o prípravu na veľký deň, nemala by si si nechávať všetko na poslednú chvíľu. A to platí aj o tvojej pokožke. Starostlivosť o pleť pred svadbou zohráva významnú úlohu pri príprave nevesty. Nebudeme si klamať, každá z nás chce vyzerať krásne počas svojho svadobného dňa a každá z nás má z toho aj poriadny stres.

starostlivosť o pleť pred svadbou

Intenzívnejšia starostlivosť by sa mala začať zhruba rok pred svadbou. Čím viac času budeme mať na riešenie problémov a hýčkanie, tým lepšie. Používanie produktov, ktoré napríklad obsahujú AHA kyseliny a ktoré nám pomáhajú odstrániť odumreté kožné bunky, si vyžaduje svoj čas. Hydratácia a obnova rovnako potrebuje niekoľko mesačnú kúru. Každá zo zložiek totiž účinkuje v inom časovom rozmedzí, pričom niektoré dokonca potrebujú až 6 mesiacov na to, aby na našej pleti vykonali želaný zázrak.

ako sa starať o pleť pred svadbou

Predtým, ako sa vrhneš na môj najnovší článok s názvom “Starostlivosť o pleť pred svadbou: Tieto kroky by si nemala vynechať”, ktorý som napísala pre svadobný web www.mojasvadba.sk, mala by si mať na pamäti ešte jednu hlavnú informáciu.


Akékoľvek nové produkty či kroky, ktorým sa rozhodneš dať šancu, určite neskúšaj pár dní pred svadbou. To zahŕňa nielen starostlivosť o pleť alebo starostlivosť o vlasy, ale aj makeup a dokonca aj prací prášok. Áno, aj ten dokáže narobiť viac starostí ako úžitku, najmä ak máš citlivú pokožku. Následne to môže trvať niekoľko dní až týždňov, kým dáš svoju pleť alebo telo opäť do poriadku.


Poďme sa preto spoločne pozrieť na to, ako by mala vyzerať tvoja rutina a kedy by si mala začať navštevovať kozmetičku. Na článok sa dostaneš aj po kliknutí na foto nižšie :)

návšteva kozmetičky pred svadbou

Recent Posts

See All

Commentaires


profilova foto_Michaela Recht.jpg

Vitajte!

Ste tu noví? Objavili ste ma náhodou? Prečítajte si viac

o mne, o mojom svete,

denníku tridsiatničky

a článkoch, ktoré s radosťou prinášam mojim čitateľom.

Aby vám
nič neuniklo.

Ďakujem za odber :)

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • Twitter
bottom of page