top of page

Zmení sa intímny život v dlhodobom vzťahu alebo po svadbe?

Keď som pripravovala novú sériu rozhovorov s nevestami pre portál www.mojasvadba.sk vedela som, že sa musím niečím odlíšiť. Bežné rozhovory s pomerne klasickými otázkami, v ktorých riešime zásnuby a priebeh svadby sú síce obľúbené, no chcela som priniesť niečo nové. Pohľad mi padol na naše fórum a prišlo to. Sériu rozhovorov so ženami z online sveta sme u nás ešte nemali a okamžite som vedela, kto bude v zozname.

Každý, kto ma pozná, určite tuší, že prvou, ktorú som oslovila, bola Petra Dzvoníková. Na Instagrame je známa ako @petush.nasklee a na YouTube ju nájdete ako NASKLEE, kde ju milujú vďaka jej originálnym podcastom a témam, ktorým sa venuje aj vo svojom blogu www.nasklee.com. Je to žena, ktorá rúca stereotypy na sociálnych sieťach jej otvoreným prístupom, úprimnosťou a zdravou drzosťou, ktorú zbožňujem.

Pre Petush som vybrala najzaujímavejšie otázky z nášho fóra týkajúce sa života po svadbe a pred svadbou, s ktorými si hravo poradila. A ja som vďačná, že do toho spolu so mnou išla a súhlasila s rozhovorom. Prečítať si ho môžete po kliknutí na foto nižšie. :)

Viac rozhovorov a inšpirácií pre svoj deň D nájdete na www.mojasvadba.sk

27 views

Comments


profilova foto_Michaela Recht.jpg

Vitajte!

Ste tu noví? Objavili ste ma náhodou? Prečítajte si viac

o mne, o mojom svete,

denníku tridsiatničky

a článkoch, ktoré s radosťou prinášam mojim čitateľom.

Aby vám
nič neuniklo.

Ďakujem za odber :)

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • Twitter
bottom of page